top of page
Peristaltik Pompa

Seri Dolum Amaçlı Peristaltik Pompalar

Dağıtıcı tip (dispensing type) olarak da bilinen seri dolum amaçlı peristaltik pompalarımız yüksek dolum hassasiyeti ile ilaç, biyoteknoloji, gıda, kozmetik, otomotiv, çevre vb. birçok farklı sektörde hassas dozajlama ve şişe dolumu amacıyla kullanılmaktadır.

Sade tasarımlı kullanıcı arayüzüyle  hedef hacim kalibrasyonu ve akış hızı kalibrasyonu yapabilir; hedef hacim, akış hızı, dolum/kopya sayısı, çalışma/bekleme süresi vb. parametreleri kolayca ayarlayabilirsiniz.

Dolum/dozaj hacminizi ul veya ml cinsinden ayaralayabilir ve kalibre edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan akış hızını ul/dk ya da ml/dk cinsinden ayarlayabilir ve kalibre edebilirsiniz.

Pompalama ve bekleme zamanını 0.1 saniye – 999.9 saat arasında ayarlayabilirsiniz.

Dolum/kopya adedini  1-9999 arasında ayarlayabilirsiniz.

Seri dolum amaçlı peristaltik pompalarımız ayarladığınız akış hızıyla hedef hacminiz kadar sıvı akışı sağlar ve bu işlemi ihtiyaç duyduğunuz dolum/kopya sayısınca tekrarlar. Her bir tekrar arasında ne kadar beklenmesi gerektiğini de ayarlayabilir ya da ayak pedalıyla her bir dolumu kendiniz başlatabilirsiniz.

Seri dolum amaçlı peristaltik pompalarımız PLC sistemlere uyumlu olup otomatik sıvı dolum hatlarında veya farklı sektörlerde sıvı otomasyon sistemlerinde ana PLC/kontrolör tarafından otomatik olarak hedef hacim ve akış hızı doğrultusunda tetiklenmek üzere kullanılabilir.

Son çalışma parametreleri  ve kalibrasyon verileri cihaz hafızasında saklanır.

Tek tuşla pompayı maksimum hızda çalıştırarak hızlı hortum doldurma/yıkama yapabilirsiniz.

Programlanabilir anti-damla özelliği sayesinde dolum veya pompalama işlemi biter bitmez pompa ters yönde çalışır ve damlama önlenir.

Kendisini kanıtlamış elektronik ve mekanik donanımı, otomatik kutu içi sıcaklık-fan kontrolü uzun ömürlü ve güvenli kullanım sağlar.

DC güç girişi sayesinde akü ve güneş enerjili  sistemlerle numune alma sistemi , atık su analizi vb. amaçlarla sahada kullanılabilir.

İhtiyacınız olan akış hızları doğrultusunda 100 rpm,  300 rpm ve 600 rpm motor dönüş hızı limitlerine sahip modellerimiz arasında seçim yapabilirsiniz.

Peristaltik Pompa

PSD-100

0.4 ul/dk – 380 ml/dk

Peristaltik Pompa

PSD-300

0.4 ul/dk – 1140 ml/dk

Peristaltik Pompa

PSD-600

0.4 ul/dk – 2280 ml/dk

Videolar

bottom of page